Done Light Zeytin 400 g

Done Light Zeytin 400 g
Ürün Kodu: 382679

SATIŞ FİYATI:
3,25 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Done Light Zeytin 400 g

Hem zeytini çok sevenler hem de diyet programı uygulayanlar için ideal bir seçenek olan Done Light Zeytin, damaklara tat getirirken sağlık kalmanıza da yardımcı oluyor.

CarrefourSA siyah zeytinler reyonunda yerini alan ürün, vakumlu kutu ambalajında satışa sunuluyor. Done Zeytincilik tarafından etkin gıda güvenliği koşullarında, hijyenik kontrol altında salamura olarak hazırlanan zeytinler sofraları süslüyor. Düşük tuz oranı ile öne çıkan ürün, özellikle tansiyon sorunu yaşayanlar veya perhizde olanlar için uygun bir lezzet olarak tercih edilebilir.

Kahvaltı ve diğer öğünlerde severek tüketebileceğiniz zeytin, light segmentindeki kimi ürünlerde yaşanan lezzet kaybını, özel işleme tekniği sayesinde ortadan kaldırıyor. Bu niteliği ile tüm yemeklerde, atıştırmalık veya aperatif yiyeceklerde diğer zeytinler gibi değerlendirebilirsiniz. İçerdiği A, D, E ve K vitaminleri ile çocuklar ve yetişkinler için besleyici özelliklere sahip olan ürün, düşük asitli oluşu ile sindirim sistemine, doymamış yağ asitlerinin yüksek olmasıyla da kolesterol sorunu yaşayanlara destek sağlıyor. Ürünü etiketinde belirtilen son kullanma tarihine kadar güvenle tüketebilirsiniz.

Light zeytini denemek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: