Dorleo İç Yer Fıstığı 200 g

Dorleo İç Yer Fıstığı 200 g
Ürün Kodu: 293239

SATIŞ FİYATI:
5,00 KDV DAHİL
AD
Dorleo İç Yer Fıstığı 200 g

Atıştırmalık olarak tüketilen kuru yemişlerden biri olan ürün, kabuklu yapısı ve benzersiz lezzetiyle küçük ya da büyük herkes tarafından büyük bir beğeniyle tüketilir. CarrefourSA Fıstıklar reyonunda sunulan Dorleo İç Yer Fıstığı 200 g, yılbaşı gibi özel günlerin yanı sıra günlük öğünlerinizde de tüketebileceğiniz doğal yiyecekler arasında yer alabilir. İster kabuğundan ayırarak isterseniz de kabuğuyla birlikte yiyebileceğiniz ürün, lezzetli olduğu kadar besin değerleri bakımından da hayli zengindir.
Protein, kalsiyum, magnezyum, potasyum, E vitamini gibi makro ve mikro besin ögelerini en doğal ve lezzetli yoldan almanıza yardım eden doğal yiyecek; özellikle gelişim çağındaki çocuklar ve yaşlılar tarafından tüketildiğinde birçok sağlık sorununun giderilmesine yardım eder. Sıklıkla hastalananların bağışıklık sistemlerini güçlendirmek için tüketebilecekleri ürün, kardiyovasküler sistemin daha verimli çalışmasında da etkili rol oynar.
Birçok içeceğin yanında keyifle tüketebileceğiniz ürünü, arzu ederseniz pasta ve kurabiyelerinizin içine ekleyebilir; hazırladığınız yiyeceklerin daha lezzetli ve daha besleyici olmasını sağlayabilirsiniz. Ürünü, çocuklarınızın beslenme çantasına yerleştirerek ihtiyaç duydukları enerjiyi doğal yoldan almalarına katkıda bulunabilirsiniz. 200 gramlık pratik kullanımlı ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: