Dorleo Kabak Çekirdeği 200 g

Dorleo Kabak Çekirdeği 200 g
Ürün Kodu: 293235

SATIŞ FİYATI:
5,40 KDV DAHİL
AD
Dorleo Kabak Çekirdeği 200 g

Çekirdekler bölümünde sizlere sunulan Dorleo Kabak Çekirdeği 200 g, Omega 3 ve Omega 6 açısından en sağlıklı besin kaynaklarından birisi olarak kabul ediliyor. Bazı B grubu vitaminleri ve kan pıhtılaşmasını önleyen K vitaminini de içeren kuru yemiş; çinko, fosfor, magnezyum, manganez, demir, bakır gibi değerli mineralleri de bünyesinde barındırıyor. Protein ve yağ bakımından zengin olan ürünü gün içerisinde harcadığınız enerjiyi geri kazanmak için tüketebilirsiniz. Ürünün 100 gramı tüketildiğinde 522 kcal enerji sağlıyor. Günlük tüketim miktarının, ortalama olarak 20 ila 30 gram arasında tutulması tavsiye ediliyor.
200 gramlık ağzı kilitli ambalajında tüketime sunulan ürünü ailenize ve sevdiklerinize ikram edebilir; yanınızda taşıyarak dilediğiniz yerde yiyebilirsiniz. Son teknoloji kullanılan fırınlarda homojen bir şekilde kavrulan ve lezzetinin artması için tuzlanan ürünü sade olarak, diğer çerezler ile karıştırarak ya da kabuksuz olarak "muesli" içerisinde tüketebilirsiniz. 3 katlı koruyucu ambalajı içerisinde tazeliğini ve lezzetini uzun süre koruyan ürünü, dilerseniz kapağı vakumlu cam kavanozda da saklayabilirsiniz.
Sohbetlerinize lezzet katacak besin değeri yüksek ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: