Dorleo Kızartılmış Yer Fıstığı 200 g

Dorleo Kızartılmış Yer Fıstığı 200 g
Ürün Kodu: 293216

SATIŞ FİYATI:
5,00 KDV DAHİL
AD
Dorleo Kızartılmış Yer Fıstığı 200 g

Bedensel ve zihinsel aktivitelerinizin daha sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için mümkün olduğunca doğal gıdalarla beslenmelisiniz. CarrefourSA Fıstıklar reyonunda sunulan Dorleo Kızartılmış Yer Fıstığı 200 g ile sağlıklı ve lezzetli bir besin tüketmiş olursunuz. En lezzetli kuru yemişler arasında bulunan ürün, fırınlanıp tuzlandığı için çok daha iştah açıcı hâle gelmiştir. Hem öğün aralarında hem de öğün sonrasında afiyetle tüketebileceğiniz doğal yiyecek, soğuk ya da sıcak içeceklerle bir arada servis edilebilir.
Yapılan araştırmalara göre birçok iç organın çalışmasına da destek olan ürün, kalp ve damar hastalıklarının önlenmesinde de rol oynayabiliyor. Bağışıklık sistemi zayıf olan kişilerin sıkıntılarından kurtulmalarına yardımcı olan doğal besini, özellikle çocukların ve yaşlıların tüketmesi öneriliyor.
Sahip olduğu karbonhidrat ve yağ değerleriyle günlük enerji gereksiniminizin bir kısmını karşılayabilecek yapıdaki ürün; protein, E vitamini ve potasyum başta olmak üzere pek çok minerali de beraberinde getiriyor. Ürünü tek başına tüketebileceğiniz gibi çeşitli tatlı ve pastaların lezzetlendirilmesinde de kullanabilirsiniz.
200 gramlık pratik kullanımlı ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: