Duracell Alkalin AAA İnce Kalem Pil 2'li Paket

Duracell Alkalin AAA İnce Kalem Pil 2'li Paket
Ürün Kodu: 12686

SATIŞ FİYATI:
5,90 KDV DAHİL
AD
Duracell Alkalin AAA İnce Kalem Pil 2'li Paket

"• Duracell alkalin AAA piller 10 kata kadar daha uzun ömürlüdür (2015 IEC dijital kamera testinde sıradan çinko karbon pillere göre. Sonuçlar cihaza göre değişiklik gösterebilir)
• Duracell piller, günlük cihazlarınıza güvenilir şekilde güç sağlamak için ideal çok amaçlı alkalin pillerdir.
• Üstün Naylon üst muhafaza, pillerinizin akmasını önler
• Duralock teknolojisi, normal koşullarda saklandıklarında kullanılmamış Duracell pilleri 10 yıla kadar yeni ve dolu tutar
• AA, AAA, C, D ve 9V boylarında sunulmaktadır

Duracell, güvenilir güç gerektiren elektronik cihazlarda kullanılmak üzere geniş bir pil yelpazesi sunmaktadır. Duracell AAA piller, biraz ek güç gerektiren günlük cihazlara güvenilir şekilde güç sağlamak için ideal çok amaçlı alkalin pillerdir. Duracell alkalin piller, AA, AAA, C, D ve 9V boylarında sunulmaktadır. Duralock teknolojisi, normal koşullarda saklandıklarında kullanılmamış Duracell pilleri 10 yıla kadar yeni ve dolu tutar. Bu piller, size güvenebileceğiniz bir ürün sağlayarak, cihazlarınızdan keyif alma özgürlüğü verir. Duracell piller, motorlu oyuncaklar, piller, taşınabilir oyun konsolları, uzaktan kumandalar, CD oynatıcılar vb günlük cihazlarınızda güvenilir, uzun ömürlü güç istediğinizde ideal çözümlerdir. "

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: