Duru Gourmet Sıvı Sabun Mango 1,8 lt

Duru Gourmet Sıvı Sabun Mango 1,8 lt
Ürün Kodu: 274188

SATIŞ FİYATI:
11,90 KDV DAHİL
AD
Duru Gourmet Sıvı Sabun Mango 1,8 lt 

El temizliğinde etkili sonuçlar elde edeceğiniz Duru Gourmet Sıvı Sabun Mango 1,8 lt, CarrefourSA Sabunlar bölümünde beğeninize sunuluyor. Gliserin etkisi ile cildinize yumuşaklık veren ürün, geliştirilmiş yeni formülü ile ellerinizdeki kir ve lekeleri kolaylıkla temizliyor. Bakterilerin ve zararlı mikroorganizmaların vücudunuzdan arındırılması adına etkili bir seçenek oluyor.
Gün içerisinde insanların ortak kullanım alanlarında pek çok zararlı bakteri, dokunma ile ellerinize taşınabiliyor. Ürün, çeşitli yollarla ellerinize geçen ve sağlık için ciddi olumsuzluklar oluşturabilecek zararlı mikroorganizmaların temizliğinde etkili oluyor. Metabolizması zayıf insanların, özellikle çocukların el temizliğinde çok daha titiz olmaları; ellerini sık sık yıkamaları gerekiyor. Hastalık yapıcı organizmaların temizliğinde etkili olan ürün, içeriğindeki mango meyvesi kokusu ile de ferahlık veriyor. Ürün, 1,8 litrelik paketi ile uzun süreli kullanım imkanı da sunuyor. Banyolarınızdaki sıvı sabun şişelerinde kullanarak uzun süre sabun ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Her cilt tipine uygun içeriği ile cildinizde alerjik etkisi olmayan ürünü kendiniz ve aile üyeleriniz için güvenle kullanabilirsiniz.
Ellerinizde etkili bir temizlik sağlayabileceğiniz 1,8 litrelik ürünü hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: