Duru Gourmet Sıvı Sabun Vişne 1,8 lt

Duru Gourmet Sıvı Sabun Vişne 1,8 lt
Ürün Kodu: 274194

SATIŞ FİYATI:
12,95 KDV DAHİL
AD
Duru Gourmet Sıvı Sabun Vişne 1,8 lt

Büyüleyici taze vişne aroması ve berraklığıyla öne çıkan Duru Gourmet Sıvı Sabun Vişne 1,8 lt, banyolarda ferahlık hissi veriyor.
Temizliğin ve ferahlığın yansımasıyla ellerinizi keyifle yıkarken çocuklar da sabunun kokusunu beğeniyor; ellerini yıkamaya daha da istekli oluyorlar. CarrefourSA reyonlarında bulunan Sabunlar bölümünde yer alan ürün, yoğun bir kıvama sahip olduğu için avcunuza sıktığınız bir kaç damlasıyla ellerinizi tertemiz yapıyor. Oyun oynarken elleri çok kirlenen çocukların eve geldiklerinde hemen banyoya koşup vişne kokulu sabun ile ellerini yıkamaları onları mutlu ediyor.
Bol köpüğü, yumuşak kıvamı ve canlı rengiyle tercih edilen likit temizlik ürününü kullanmak, çocuk ya da büyük herkese daha pratik geliyor. 1,8 lt. ağırlığındaki büyük plastik ambalajda tüketiciye sunulan ürünün oldukça uzun süre boyunca kullanılması mümkün oluyor. Az miktarda damlatıp ellerinizi iyice ovuşturduktan sonra bol suyla durulayabilirsiniz. Sağlık ve hijyen açısından çok önemli değer taşıyan ürün, cildinize zarar vermiyor; ellerinizi kurutmuyor. Dekoratif ambalajı, dizaynı ve rengiyle banyonuzu, lavabonuzu güzelleştiren ürünü ihtiyaç duyduğunuz sayıda satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: