% 12 İndirim Eker Bidon Yoğurt 2 kg

Eker Bidon Yoğurt 2 kg
Ürün Kodu: 342087

ESKİ FİYAT:
8,45
SATIŞ FİYATI:
7,45 KDV DAHİL
AD
Eker Bidon Yoğurt 2 kg

Yoğurt tüketiminin yoğun olduğu sofralar için ideal bir seçenek olan Eker Bidon Yoğurt, sağlık ve lezzeti bir arada sunuyor.

Özel plastik bidon tipi hijyenik ambalajında satılan ürün, CarrefourSA kaymaklı ve kaymaksız yoğurtlar reyonunda yer alıyor. Pastörize inek sütü ve yoğurt kültürü kullanılarak, kaymaksız yarım yağlı tamamen katkısız homojenize yoğurt olarak imal edilen ürün, en az %4 süt proteini içeriyor. Eker'in etkin gıda güvenliği koşullarında üretilen yoğurdu, buzdolabı ortamında saklama şartıyla kapak bölümünde belirtilen son kullanma tarihine kadar tüketebilirsiniz.

Kalabalık aileler ve yoğurdun bolca yenildiği sofralar için uygun bir lezzet olan ürünü, ister sade ister yemeklerin yanında çeşni olarak yiyebilirsiniz. Yoğurtla hazırlanan kimi meze, çorba, tatlı ve hamur işi tariflerinde kullanabileceğiniz ürün, makarna, pilav ve etli, sebzeli yemekler ile leziz bir eşlikçi olabiliyor. Sindirim ve bağışıklık sistemi başta olmak üzere, kimi sağlık sorunlarını gidermede veya önlemede yardımcı olan yoğurdun, çocukların kemik gelişiminde de önemli faydaları bulunuyor.

Ürünü denemek ve sevdiklerinizle sağlıklı bir yoğurt tadını paylaşmak için hemen sepetinize ekleyip kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: