Ekşi Mayalı Ekmek 1 kg

Ekşi Mayalı Ekmek 1 kg
Ürün Kodu: 65252

SATIŞ FİYATI:
5,99 KDV DAHİL
AD

Diğer ekmeklere göre daha geç bayatlayan ve sindirimi kolay olan ekşi mayalı ekmek kahvaltılarınıza ve günün her saatindeki yemeklerinize eşlik etmek üzere sizlere sunuluyor. Bu ekmeği tercih ederek, ekşi mayanın kattığı sağlık ve lezzeti sofralarınıza taşıyabilirsiniz.

Glisemik indeksi düşük olan ve bu nedenle kan şekerinizi hızlı şekilde yükseltmeyerek daha uzun süreler tok tutan ekşi mayalı ekmek, insan vücudu için önem taşıyan B vitamini açısından zengindir. Kendinizin ve ailenizin beslenmesinde güvenle tercih edebileceğiniz bu ekmeği, diğer ekmeklere göre daha uzun süreler boyunca da saklayabilirsiniz.

Normal ekmekler reyonunda lezzeti ile ön plana çıkan CarrefourSA ekşi mayalı ekmek, kahvaltılık çeşitleri ve her tür yemekle de uyum gösterir. İçindeki çeşitli bakteri ve mantarlar ekmeğin lezzetini artırarak aynı zamanda geç bayatlamasına da olanak tanır. Ekşi mayalı ekmek maya alerjisine sahip kişiler tarafından da tüketilebilir. Kolayca dilimleyerek servis edebileceğiniz bu ekmek türü, sofralarınıza lezzetin yanı sıra pratiklik de sağlar.

1 kilogramlık paketler halinde satılan, oturmuş bir lezzete sahip olan ekşi mayalı ekmeği hemen sepetinize ekleyebilir, CarrefourSA güvencesiyle kolaylıkla satın alabilirsiniz.

65252
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: