Elseve Saç Dökülmesine Karşı 2in1 600 ml

Elseve Saç Dökülmesine Karşı 2in1 600 ml
Ürün Kodu: 369606

SATIŞ FİYATI:
11,90 KDV DAHİL
AD
Elseve Saç Dökülmesine Karşı 2in1 600 ml

Zayıf saçlar için özel olarak üretilmiş Elseve Saç Dökülmesine Karşı 2in1 600 ml temel sorunların çözümü konusunda yardımcı olur ve kuvvet kazanmasını sağlar. Boya, kireçli su, kurutma makinesi, şekillendirici gibi dış etkenler zamanla tellerin yıpranmasına neden olur. Yıpranan saçlar zamanla parlaklığını yitirir, daha sönük bir görüntüye sahip olur ve kırılarak dökülür. Elseve şampuan, içerisinde bulunan arginine sayesinde kökten uca besleyen bir özelliğe sahiptir. Protein üretiminde önemli bir aminoasit olan arginine, kırılmaların önüne geçer, daha güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlar.
Şampuanın onarıcı etkisine katkı sağlayacak ve size taramalarında kolaylık sağlayacak kremi bir arada bulunduran ürün, CarrefourSA reyonlarında şampuanlar bölümünde bulunmaktadır. Uzamaya yardımcı etkisi vardır ve 3 kat direnç kazandırır. Aynı zamanda maske etkisiyle ekstra bakım sağlar. Ürün, benzer sorunlara sahip olan her yaştaki kadın ve erkek tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Düzenli kullanım gerçekleştirildiğinde olumlu sonuçları kısa sürede görmek ve uzun süreli bir etkiye sahip olmak mümkündür.
Daha sağlıklı saçlara sahip olmak için siz de ürünü hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: