Elta Ada Organik Süzme Yoğurt 350 g

Elta Ada Organik Süzme Yoğurt 350 g
Ürün Kodu: 333722

SATIŞ FİYATI:
7,99 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Elta Ada Organik Süzme Yoğurt 350 g

CarrefourSA'nın sarmısaklı, süzme yoğurtlar ve cacıklar kategorisinde yer alan Elta Ada Organik Süzme Yoğurt, organik gıdaların sağlığı ile süzme yoğurdun lezzetini buluşturan bir ürün olarak karşınıza çıkıyor.

Elta Ada süzme yoğurt sayesinde artık hiç zahmete girmeden süzme yoğurdun keyfini çıkarabilirsiniz. Yoğurdunuzu kendiniz süzmek yerine Elta Ada süzme yoğurdu tercih ederek zamandan tassarruf edebilirsiniz. Organik süzme yoğurt pratikliği ile özellikle çalışan annelerin tercihlerinden biri oluyor. En lezzetli mezelerde, çorbalarda, salatalarda kullanılan süzme yoğurt Elta Ada'nın 350 gramlık kutularında kullanıma hazır halde sunuluyor ve yemeklerinize lezzet katıyor.

Elta Ada organik süzme yoğurtta kullanılan süt, Elta Ada'nın çiftliğinde yaşayan ineklerden sağılır sağılmaz pastörize ediliyor ve böylece hiçbir katkı maddesi içermiyor. Organik süzme yoğurdu tercih etmek ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığı için de besleyici ve sağlıklı bir tercih oluyor. Süzme yoğurdun içerdiği kalsiyum ve protein, Elta Ada süzme yoğurt sayesinde en katkısız ve saf haliyle sofranıza taşınıyor.

Bu saf ve besleyici organik süzme yoğurdu tercih ederek mutfağınıza sağlıklı bir besin dahil etmek isterseniz ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: