Elta Ada Organik Tereyağı 200 g

Elta Ada Organik Tereyağı 200 g
Ürün Kodu: 333723

SATIŞ FİYATI:
11,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Elta Ada Organik Tereyağı 200 g

CarrefourSA süt ve kahvaltılık ürünler reyonunda yer alan Elta Ada Organik Tereyağı, tereyağının sağladığı bütün faydaları en doğal ve besleyici hali ile sofralarınıza getiriyor. Özlenen tereyağı lezzetini organik ve doğal haliyle sofralarınıza getiren ürünü, ailece güvenle tercih edebilirsiniz.

Süt yağı oranı en az yüzde 82 olan Elta Ada Tereyağ, koruyucu, renklendirici vb. hiçbir katkı maddesi içermeyen formülü ile diğer tereyağları arasında da ön plana çıkıyor. İçeriğinde; bol miktarda kalsiyum, fosfor, demir ve A, D, E vitaminleri bulunan tereyağının faydalarını, Elta Ada’nın doğallığı ile yemeklerinizde ve kahvaltı sofralarınızda keyifle tüketebilirsiniz.

Kaliteli bir protein kaynağı olması, bol miktarda kalsiyum içermesi ve tuzsuz olması ile diyet yapanlar, formuna dikkat edenler ve sporcular için de uygun olan Elta Ada Tereyağı, süt ve süt ürünleri arasında en faydalı ve besleyici ürünlerden biri olarak da ön planda.

Elta Ada tuzsuz tereyağı, süt kreması pastörize edildikten sonra yayıklanarak üretiliyor. Hem doğal hem de lezzetli Elta Ada Organik Tereyağı’nı, 200 gramlık paketler halinde CarrefourSA’larda bulabilirsiniz. Ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: