Elta Ada Organik Yarım Yağlı Yoğurt 750 g

Elta Ada Organik Yarım Yağlı Yoğurt 750 g
Ürün Kodu: 333721

SATIŞ FİYATI:
8,75 KDV DAHİL
AD
Elta Ada Organik Yarım Yağlı Yoğurt 750 g

CarrefourSA reyonlarında kaymaklı ve kaymaksız yoğurtlar bölümünde bulunan Elta Ada Organik Yarım Yağlı Yoğurt, Gökçeada İmroz bölgesinde doğal olarak yetiştirilen ineklerin sağlıklı sütlerinden hazırlanarak mutfağınızdaki yerini alıyor.

Bembeyaz rengi ve lezzetli tadıyla sofralarınıza yeni bir organik yoğurt sunan Elta Ada'nın organik süt ve süt ürünleri sertifikasına sahip olması ve ürünün %100 pastörize inek sütünden yapılmasıyla öne çıkıyor. Organik yoğurt en az % 1,5 yağ içeren doğal tadıyla her yaştan insan için faydalı ve sağlıklı olmasıyla tercih ediliyor. 750 gram ağırlığındaki organik yoğurt, sağlıklı cam tabakta pratik plastik kapağı ile sunuluyor, kapak dışında tekrar ürün koruma bandıyla muhafaza edilmesi, ürünün sizden önce açılma riskini ortadan kaldırarak hijyen sağlıyor.

Tüm yemeklerinizin yanına eşlik edebilen yoğurdu ara öğününüze keyif katan bir yiyecek olarak da kullanabilirsiniz. İçine kıyılmış maydanoz, kıvırcık veya salatalık katarak diyet öğünü hazırlayabilirsiniz. Oldukça tok tutan ve besleyici yönü ağır basan ürünün kalorisinin düşük oluşu, diyeti sürdürmek bakımından da fayda sağlıyor.

Protein ve kalsiyum yönünden zengin olan ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: