Erikli Su 330 ml

Erikli Su 330 ml
Ürün Kodu: 294794

SATIŞ FİYATI:
0,65 KDV DAHİL
AD
Erikli Su 330 ml

Günün yoğunluğu arasında zaman zaman ihmal edilen sıvı tüketimi, gerçekleştirilen tüm aktivitelerin kalitesini doğrudan belirleyen besinlerin başında yer alıyor. CarrefourSA Sular reyonunda sizlere sunulan Erikli Su 330 ml, sıvı ihtiyacınızı giderirken sahip olduğu mineral değerleriyle kendinizi daha iyi hissetmenize yardım ediyor.
Fiziksel yoğunluğunuzu göz önünde bulundurarak belirli oranda tüketmeniz gereken doğal içecek, fiziksel ve zihinsel faaliyetlerinizi daha sağlıklı gerçekleştirmenizi sağlıyor. Son derece lezzetli olan ürün, özellikle sıcak yaz aylarında sıklıkla tüketiliyor.. Buzdolabınızda bir süre soğutarak içebileceğiniz ürün, sizi daha fazla ferahlatabilir.
Susuzluğunuzu dindirmek üzere değerlendireceğiniz ürünü çantanızda ya da araçlarınızdaki mini buzdolaplarında rahatlıkla taşıyabilir; lezzetli doğal ürün sayesinde yolculuklarınızda kendinizi daha zinde ve sağlıklı hissedebilirsiniz. Bebeklerinize de gönül rahatlığıyla içirebileceğiniz ürünle mama, içecek ve çeşitli tatlılar da hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda çay, kahve gibi sıcak ya da limonata gibi soğuk içecekler de yapabilirsiniz. Çocukların ve yaşlıların tüketmesi tavsiye edilen ürün, musluk suyundan etkilenen hassas saksı çiçekleri için de kullanılabilir.
330 mililitrelik kullanışlı pet şişelerde sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: