Erüst Parmak Havuç

Erüst Parmak Havuç
Ürün Kodu: 187012

SATIŞ FİYATI:
4,79 KDV DAHİL
AD

Tazeliği, körpeliği ve turuncu rengi ile ön plana çıkan Erust parmak havuç geniş ve farklı kullanım alanları ile beğeninize sunuluyor.

CarrefourSA sebze reyonlarında yer alan ve içerdiği yoğun A vitamini sayesinde pek çok hastalığa karşı direnç kazandıran Erust parmak havuç sahip olduğu diğer vitamin ve mineraller ile de sağlıklı beslenmenize yardımcı olur. Aileniz, sevdiklerini ve sizin için taze olarak sunulan havuçlar ile tariflerinize lezzet katabilir, benzersiz şık sunumlar yapabilirsiniz.

Meyve ve sebze reyonunda yer alan birbirinden taze ürünlerden biri olan Erust parmak havuç kabuksuz olması nedeniyle de rahatça yenilebilir. Küçük ve tekli olması nedeniyle elde de rahatça yenilebilen bu havuç türü pek çok kek tarifi ile de uyum gösterir. CarrefourSA Erust parmak havuç sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin sabah kahvaltılarında vazgeçemediği içeceklerden biri olan havuç suyu yapımında en uygun ve en lezzetli havuç türü olarak tercih edilir. Özellikle tekli kabuksuz yapısı sayesinde kolayca sıkılarak suyunun çıkarılabilmesi, havuç suyu hazırlamada pratik olmanızı sağlar.

Harika tat ve lezzette olan Erust parmak havucu denemek için ürünü farklı ölçülerde hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

187012
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: