Eti Benim O Lokmalık 88 g

Eti Benim O Lokmalık 88 g
Ürün Kodu: 280611

SATIŞ FİYATI:
1,00 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Eti Benim O Lokmalık 88 g

Çikolata kaplamalı ürün, lezzetli yapısı ve kolay taşınabilir boyutlarda olması sayesinde günün her saatinde tüketilebilir. CarrefourSA tarafından Tatlı Bisküviler bölümünde sunulan Eti Benim O Lokmalık 88 g, marshmallowlu bisküvinin çikolata ve Hindistan cevizi parçacıklarıyla donatılması sayesinde yedikten sonra damağınızda unutulmaz bir tat bırakır. Sahip olduğu yoğun karbonhidrat sayesinde özellikle yüksek enerji gereksinimi olanların keyifle tüketebileceği ürünü, pratik kullanımlı paketi ve çantada taşınabilecek boyutları sayesinde evde, işte ve hatta yolculukta bile yanınızda taşıyabilirsiniz.
Konuklarınıza çay ve kahve gibi sıcak içeceklerin yanında ikram edebileceğiniz bisküviyi öğle aralarında atıştırmalık olarak da değerlendirebilirsiniz. Çocuklarınızın beslenme saatlerinde rahatlıkla tüketebileceği ürünü beslenme çantalarına yerleştirebilir; böylelikle yavrularınızın daha enerjik ve zinde olmasını sağlayabilirsiniz. Tükettikten sonra açlığınızı bir süreliğine yatıştıracak olan ürünü, çikolata kaplamasının erimemesi için buzdolabınızda saklamanız uygun olur. Yumuşak yapısı ve bir lokmada yenebilecek boyutlarıyla küçük büyük herkesin severek tükettiği yiyecek, ağır spor antrenmanlarından sonra enerji gereksiniminizi de hızlıca karşılayabilir.
88 gramlık paketlerde sunulan lezzetli ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: