Eti Bitter Fındıklı Kare Çikolata 80 g

Eti Bitter Fındıklı Kare Çikolata 80 g
Ürün Kodu: 261690

SATIŞ FİYATI:
2,25 KDV DAHİL
AD
Eti Bitter Fındıklı Kare Cikolata 80 g

Yediden yetmişe herkesin sevdiği yiyecekler arasında yer alan ve benzersiz keyfi ile alışkanlık yaratan çikolata, Eti Bitter Fındıklı Kare Çikolata 80 g ile koyu ve bol kakaolu çikolatanın farkını, çikolata severlere sunuyor. Şık ambalajında sunulan kare formundaki fındıklı ürün, içeriğinde yüzde yetmiş oranında kakao barındırıyor. Böylece yoğun bir bitter lezzeti yaşatıyor.
CarrefourSA raflarında Tablet Çikolatalar reyonunda satışa sunulan ve tüketiciden büyük ilgi gören ürün, içerisinde yer alan bol miktardaki kuru yemişle lezzetini daha da artırıyor. Kare biçimindeki tableti, küçük kare parçalardan oluşuyor. Yoğun kakao tadı, içeriğindeki yemiş ile birleşerek iyi bir ikili oluşturuyor. Siz de tatlı ihtiyacınızı sağlıklı ve kaliteli bir çikolata ile gidermek isterseniz ürünü tercih edebilirsiniz. Küçük parçalar halinde çocuklarınıza yedirebilir; keklerinizin, pastalarınızın üzerine üründen rendeleyebilirsiniz. Yemek arasında ya da televizyon izlerken keyifli bir atıştırmalık istediğinizde birkaç parça çikolata ile mutlu olabilirsiniz.
En güzel, hafif ve faydalı tatlı gıdalardan biri olan klasik lezzetin en bol kakaolu ve fındıklı halini denemek için siz de hemen ürünü alışveriş sepetinize ilave edebilir; kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: