Eti Bol Antep Fıstıklı Çikolata 30 g

Eti Bol Antep Fıstıklı Çikolata 30 g
Ürün Kodu: 261684

SATIŞ FİYATI:
1,75 KDV DAHİL
AD
Eti Bol Antep Fıstıklı Çikolata 30 g

Lezzeti ve damak zevkine hitap eden tadı kadar mutluluk veren bir gıda olarak da bilinen çikolata, Eti Bol Antep Fıstıklı Çikolata 30 g ile iki lezzeti bir araya getiriyor. İnce uzun ambalajında ve otuz gram içerikle sunulan ürün, içerisinde yüzde yirmi yedi oranında Antep fıstığı barındırıyor. Bol malzemesi sayesinde farklı ve alışkanlık yaratan bir tada kavuşuyor.
CarrefourSA raflarında Tablet Çikolatalar reyonunda tüketicinin beğenisine sunulan ürün, sütü kakao ve proteinli kuru yemişle harmanlıyor. Ürün, bir seferde tüketmeye uygun paketiyle pratiklik sağlıyor. Çikolata severler için adeta küçük bir lezzet şöleni oluşturuyor. Canınız tatlı çektiğinde veya ara öğünlerde, evde, işte ya da dışarıda ürünü dilediğiniz zaman tüketebiliyorsunuz. Herhangi bir yapay koruyucu ya da katkı maddesi içermemesi dolayısıyla sevdiklerinizle paylaşabilir; çocuklarınıza da rahatlıkla yedirebilirsiniz. Sağlıklı bir atıştırmalık olarak akşamları televizyon seyrederken ya da sohbet ederken tatlı yerine değerlendirebilirsiniz.
Sütün, kakaonun, kuru yemişin besin değerlerini almak, yakınlarınızla paylaşma;, lezzet dolu bir keyif yaşamak ve birkaç lokmada mutlu olmak için kaliteli ürünü siz de hemen alışveriş sepetinize ilave edebilir; bir tık'la kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: