Eti Browni intense Cikolatalı Poşet 144 g

Eti Browni intense Cikolatalı Poşet 144 g
Ürün Kodu: 374061

SATIŞ FİYATI:
3,45 KDV DAHİL
AD
Eti Browni intense Çikolatalı Poşet 144 g

Yemek sonralarında ya da öğün aralarında atıştırmak üzere yeni lezzetler arayanlar için CarrefourSA tarafından Kekler reyonunda sunulan Eti Browni intense Cikolatalı Poşet 144 g, ideal yiyecek olabilir. Gerek sıcak gerekse soğuk içeceklerle birlikte tüketilebilen lezzetli ürün, browninin kendine has lezzetine farklı boyutlarda yer veriyor. İçinde akışkan yapıda çikolata bulunan keklerin, tamamen çikolata ile kaplanmasıyla ortaya konan ürün, gün içerisinde en sık tükettiğiniz atıştırmalık haline gelebilir.
Özellikle çikolatalı ürünlerden hoşlananların keyifle tüketebilecekleri yiyeceğe, iş yaşantısı dolayısıyla evde kek hazırlayamayanlar ya da hazır keklerin lezzetini daha çok sevenler rahatlıkla yönelebilir. Yoğun karbonhidratlı içeriği sayesinde gün içerisinde gereksinim duyduğunuz enerjinin önemli bir kısmını karşılayabilen hazır keki, fazladan fiziksel aktivite gerçekleştirenler ve yoğun güç gerektiren sporlarla ilgilenenler gönül rahatlığıyla tüketebilirler. Lezzetli yapısı ve güzel görünümü sayesinde konuklarınızı ağırlarken de ikram edebileceğiniz hazır kek, küçük büyük herkesin severek tüketebileceği ürünler arasında yer alır. Çikolata kaplamasının erimemesi için ürünü soğuk bir yerde saklamanız uygun olur.
144 gramlık paketlerde sunulan lezzetli ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: