Eti Browni Intense Vişne Poşet 144 g

Eti Browni Intense Vişne Poşet 144 g
Ürün Kodu: 374062

SATIŞ FİYATI:
2,95 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Eti Browni Intense Vişne Poşet 144 g

Sıcak ya da soğuk içeceklerin yanında atıştırmalık olarak değerlendirilen hazır kekler, taşınabilir olmaları ve lezzetleriyle geniş kitleler tarafından sıklıkla tüketilir. CarrefourSA tarafından Kekler reyonunda sunulan Eti Browni intense Vişne Poşet 144 g, tadına doyulmaz çikolatanın, benzersiz lezzete sahip vişneyle buluşmasına tanık olmanızı sağlar. Browninin kendine has lezzetini bitter çikolata kaplaması ve vişne dolgulu kekle ortaya koyan ürün, mola ve dinlenme saatlerinde sıklıkla tükettiğiniz atıştırmalıklardan biri haline gelebilir.
Günlük yoğunluğunuz dolayısıyla evde kek hazırlamaya fırsat bulamıyorsanız rahatlıkla yönelebileceğiniz ürünü, görünümü ve lezzeti sayesinde ailenize, arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize ikram edebilir, onların da bu lezzete ortak olmalarını sağlayabilirsiniz. Hazır kekin yoğun karbonhidratlı yapısı, gün içinde ihtiyacınız olan enerjinin bir kısmını karşılayabilir. Yoğun fiziksel aktivite gerektiren işlerde çalışanların ya da ağır sporlarla ilgilenenlerin rahatlıkla tüketebilecekleri ürün, uzun süre tokluk hissi yaşatmasıyla tercih sebebiniz olabilir. Hazır kekin üzerinde yer alan çikolata kaplamasının erimemesi için ürünü, paketiyle birlikte buzdolabınızda muhafaza etmeniz uygun olur.
144 gramlık paketlerde sunulan lezzetli ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: