Eti Form Karışık Meyvalı 45 g

Eti Form Karışık Meyvalı 45 g
Ürün Kodu: 285218

SATIŞ FİYATI:
1,00 KDV DAHİL
AD
Eti Form Karısık Meyvalı 45 g

Sağlıklı mutfak ürünleri arasında önemli yeri olan hafif ve diyet yiyeceklerden Eti Form Karışık Meyvalı 45 g; formunu korumak, yeniden form tutmak ve kilo vermek isteyenlere çok keyifli bir seçenek olarak sunuluyor. Sağlıklı ambalajında 45 gramlık içeriği ile tüketiciye ulaşan ürün, herhangi bir koruyucu madde, yapay katkı maddesi içermiyor. Ürün, yağı yüzde altmış bir oranında azaltılmış bir içerikle hazırlanıyor.
CarrefourSA raflarında Tatlı Bisküviler reyonunda tüketiciye ulaşan ürün, kepek ve karışık meyve parçacıkları içeriyor. Kepek sayesinde hazmı kolaylaştırıyor, sindirimi rahatlatıyor, bağırsakların sağlıklı çalışmasını sağlıyor. Farklı meyve parçacıkları ile renk ve lezzet kazanıyor. Kilosunu korumak isteyen kişilerin günlük kalori alımlarını dengelemek için alabilecekleri iyi bir atıştırmalık olan ürün, ara öğünlerde fazla kalori alımını engelliyor. Kilo vermek isteyen kişilerin ise en büyük yardımcısı oluyor. Siz de ürünle daha hafif ve sağlıklı bir yaşama kavuşabilirsiniz. Daha az kalori alarak fazla kilolarınızdan kurtulmanızı kolaylaştırabilir; istediğiniz forma kavuşabilirsiniz.
Zorlanmadan form tutmak, hafiflerken damak tadınıza uygun ve lezzetli besinlerle öğünlerinizi zenginleştirmek için ürünü hemen alışveriş sepetinize ekleyebilir; kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: