Eti Form Müsli 375 g

Eti Form Müsli 375 g
Ürün Kodu: 199310

SATIŞ FİYATI:
5,95 KDV DAHİL
AD
Eti Form Musli 375 g

İster kahvaltılarınızda isterseniz de gün içinde tüketebileceğiniz hafif ve besleyici bir alternatif olan Eti Form Müsli 375 g, CarrefourSA reyonlarında Tuzlu Bisküviler bölümünde yer alıyor.
Ürün; içerisinde yer alan yulaf ezmesi, keten tohumu, kurutulmuş dut, elma, kayısı, erik, incir ve üzümle oldukça besleyici ve doyurucu bir öğün haline geliyor. Pratik bir şekilde süt, yoğurt veya meyve suyu ekleyerek hazırlayabileceğiniz ürün, günlük enerji ve protein ihtiyacınızı karşılayacak zengin bir içeriğe sahip. İçerdiği meyve parçaları sayesinde çocuklar için de kahvaltılar lezzetli bir öğüne dönüştürüyor. Özellikle kahvaltılarda tüketildiği takdirde günlük enerji ihtiyacınızın tamamını depolamanıza ve daha verimli bir geçirmenize yardımcı oluyor.
Sağlıklı bir yaşam için herkesin evinde mutlaka bulunması gereken ürünün faydaları saymakla bitmiyor. İçerdiği lif sayesinde sindirim sistemini düzenliyor, uzun süre tok kalmanızı sağlıyor. Hafif ve doyurucu olması sayesinde diyetlerinizde her zaman yardımcınız oluyor.
Sağlıklı beslenmesine katkı sağlayacak lezzetli ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyerek kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilir; kahvaltılar ve ara öğünler için sıra dışı ve yararlı bir alternatifle tanışabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: