ETİ KARAM % 27 A. FISTIKLI 28 GR.

ETİ KARAM % 27 A. FISTIKLI 28 GR.
Ürün Kodu: 453527

SATIŞ FİYATI:
1,75 KDV DAHİL
AD

ETİ KARAM % 27 A. FISTIKLI 28 GR.

ETİ KARAM % 27 A. FISTIKLI 28 GR.
Eti’nin yoğun kakao lezzetiyle öne çıkan serisi Karam’ın tek porsiyonluk 28 gramlık boyu, taze Antep fıstıklarını bitter çikolata ile birleştiriyor. İçerisinde %27 oranında fıstık barındırarak alışılmış bitter çikolata deneyimini farklı bir seviyeye taşıyor. Tatlı ve çikolata krizlerinizi dindirmek için tek lokmalık olarak bölebileceğiniz ETİ KARAM % 27 A. FISTIKLI 28 GR. ihtiyaç duyduğunuz anda dilediğiniz miktarda tüketmenize uygun olarak üretiliyor. İçerisindeki taze Antep fıstıkları sayesinde de çikolata yerken aynı zamanda besleyici yağlardan ve vitaminlerden de faydalanabilirsiniz.
Çocuklar ve yaşlılar da dahil olmak üzere her yaştan insanın severek tükettiği Karam Antep Fıstıklı, kek, kurabiye ve çikolata gibi tatlılarda da parçalanarak veya rendelenerek kullanılabiliyor ve sevilen tatlılara kendine has lezzetini katıyor. Oda sıcaklığında, güneş görmeyen serin bir yerde saklanması gereken bitter çikolata, buzdolabına koyulduğu zaman kakao yağının üzerine çıkması nedeniyle farklı bir görünüm kazanıyor ve homojenliğini kaybettiği için bozulmamasına rağmen tadı farklılaşabiliyor.
CarrefourSA tarafından Diğer Çikolatalar bölümünden sizlere sunulan lezzetli Eti Karam’ı sepetinize ekleyerek hemen kolaylıkla sahip olabilir ve günün her saatinde yoğun kakao lezzetine ulaşabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: