Eti Karam Bademli Portakallı Çikolata 80 g

Eti Karam Bademli Portakallı Çikolata 80 g
Ürün Kodu: 190024

SATIŞ FİYATI:
4,00 KDV DAHİL
AD
Eti Karam Bademli Portakallı Cikolata 80 g

Yoğun çikolata tadını portakal ve bademin hafif aromasıyla birleştiren Eti Karam Bademli Portakallı Çikolata 80 g, CarrefourSA reyonlarında Tablet Çikolatalar bölümünde yer alıyor. Tüketim kolaylığı sağlayan küçük koparılabilir porsiyonlar şeklinde üretilmiş olan çikolatanın her bir küçük parçası, badem ve portakal içeriyor. Eriyip dağılmasını engellemeye yardımcı olan koruyucu alüminyum paket içerisinde satışa sunulan ürünü rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.
Yüzde 54 oranında kakao içeren ürün, içerisindeki meyve ve kuru yemiş parçacıkları sayesinde ise E ve C vitamini almanızı sağlıyor; özgün bir tat yaratarak özel bir deneyim yaşatıyor. Kalp sağlığının korunmasında, kan şekerinin dengelenmesinde ve mutluluk hormonu salgılanmasında yardımcı rol oynayan özelliklere sahip olduğu düşünülen bitterin her gün küçük porsiyonlar halinde tüketilmesi pek çok diyetisyen tarafından da tavsiye ediliyor.
Lezzetli ve ağızda dağılan ürünü kahve gibi içeceklerin yanında servis edebilirsiniz. Bitteri tatlı yapımında ve süslemesinde de kullanabilirsiniz. Benmari usulü eriterek kullanabileceğiniz ürünün yoğun kıvamlı yapısı ve içerisindeki ilave lezzetler sayesinde pasta ve keklerinize hem aroma hem de tat katabilirsiniz.
Sıra dışı bir damak zevki yaşatan ürünü denemek isterseniz hemen sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: