Eti Keyfinde Rulo Gofret Parçacıklı Çikolata 70 g

Eti Keyfinde Rulo Gofret Parçacıklı Çikolata 70 g
Ürün Kodu: 475664

SATIŞ FİYATI:
2,75 KDV DAHİL
AD
Eti Keyfinde Rulo Gofret Parçacıklı Çikolata 70 g
Çikolatadan vazgeçemeyen ancak, farklı tatlar arayanlar için Eti Keyfinde Rulo Gofret Parçacıklı Çikolata 70 g, farklı tarifi ile harika bir seçenek olarak çikolata sevenlerin beğenisine sunuluyor. Sıra dışı lezzetiyle oldukça beğeni toplayan gofret parçacıklı çikolata, gün içinde küçük bir kaçamak ya da ara öğün atıştırması olarak harika bir alternatif oluyor. Kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz çikolatayı gün içinde enerji duyduğunuz her an tüketebilirsiniz.
Tablet çikolatalar kategorisinde farklı lezzetiyle öne çıkan, hem gofret hem çikolata olan bu eşsiz lezzet çocuklar için sağlıklı bir atıştırmalık olarak anneler tarafından da güvenle tercih ediliyor. Böylelikle keyifli vakit geçirirken hem annelerin hem de çocukların memnuniyeti sağlanmış oluyor.
Sağlıklı bir atıştırmalık olmasının yanında oldukça şık bir ikramlık olan rulo gofret parçacıklı çikolatayı, özellikle kahvelerin yanında ikram ederek kolay ve pratik lezzetler yakalayabilirsiniz. Çikolata içinde gofret tadı sunan bu eşsiz lezzet, kendine has tarifi ile her yaştan insan tarafından oldukça beğenilerek tüketiliyor. Siz de lezzetli ve sağlıklı bir atıştırmalıkla kendinize vakit ayırmak istiyorsanız, ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: