Ev Poğaçası

Ev Poğaçası
Ürün Kodu: 383762

SATIŞ FİYATI:
1,25 KDV DAHİL
AD
Ev Poğaçası

CarrefourSA, kızarmış, taze ve hoş kokulu poğaça sevenler için lezzeti ile öne çıkan, hem ailenize hem de misafirlerinize ikram edebileceğiniz bir tat sunuyor. Poğaça, açma, çörek, simit bölümünde yer alan ev poğaçası, anne eli değmiş gibi çıtır çıtır lezzeti ile evlerinize geliyor. Hamurun kendine has kokusu ve üzerinde yer alan susamlar ile ev sıcaklığında bir ikramlık olarak tercih edebilirsiniz. Sağlıklı üretim koşullarında hazırlanan poğaçalar, uygun fırınlarda ve uygun derecede pişirilerek raflara diziliyor.
Poğaçalar, ev tipi ürün olarak hazırlanan hamur işleri arasında tuzlu tatları sevenler için unutulmaz bir tat vadediyor. Çay saatlerinin vazgeçilmezi tuzlu ikramlığı, misafirlerinize güvenle servis edebilirsiniz. Çocuklarınızın beslenme çantasına koyabilir, ara öğünlerinizde ve akşamları televizyon izlerken atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. İçini açarak reçel sürüp tatlı olarak yiyebilirsiniz. Dilerseniz kaymak ve bal ya da tereyağı ile yiyebilirsiniz. Kahvaltılarda servis edebilir, dilerseniz akşamüstü çaylarında ısıtarak ılık olarak servis edebilirsiniz.
Lezzeti, yumuşak iç dokusu ve çıtır çıtır dış yüzeyi ile ısırır ısırmaz ağızda dağılan poğaçayı hemen sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: