Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Kapsülü Limon 39 Yıkama

Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Kapsülü Limon 39 Yıkama
Ürün Kodu: 405968

KAMPANYALI
Sepette %25 İndirim!
(23.06.2017 - 26.06.2017 arasında geçerlidir.)
SATIŞ FİYATI:
21,90 KDV DAHİL
AD
Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Kapsülü Limon 39 Yıkama 

Deterjan, Parlatıcı, Tuz, Koku ürün kategorisi içinde güçlü formülü ile öne çıkan Fairy Hepsi Bir Arada Bulaşık Makinesi Kapsülü Limon 39 Yıkama bulaşıkların makinede yeterince temizlenmeme sorununu etkin biçimde ortadan kaldırır.
Yağları dize getirme sloganını gerçeklik ile buluşturan Fairy bulaşık makinesi kapsülü, çok yönlü formülü sayesinde suda çabucak çözünerek kirli bulaşıklar üzerinde derinlemesine etki sağlar. Hepsi bir arada özelliği ile sunulan temizlik kapsülleri ekstra parlatıcı gerektirmeyen formüle ve kireç moleküllerini süzecek olan filtreyi temizleyerek makinenizin ömrünü uzatan bulaşık tuzu etkisine sahiptir. Makinede yıkanması gereken metal mutfak gereçlerinizin ve cam eşyalarınızın, çizilmeden ve deforme olmadan etkin şekilde temizlenmesini sağlar.
Yüzde 100 yağlı bulaşıklarda bile kesin çözüm sunmak üzere tasarlanan formülü suda hemen çözünerek sağlayacağı derinlemesine etki ile arzu ettiğiniz güçlü hijyeni sağlar. Bulaşık makineleri için geliştirilen özel kapsül tasarımı ve yıkama teknolojisi ile bulaşıklarınızı tertemiz yıkarken içeriğindeki limon kokusu ile de ferahlık kazandırır.
Fairy limon kokulu hepsi bir arada kapsüle CarrefourSA güvencesi altında sahip olmak için ürünü sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: