Familia 3'lü Kağıt Havlu

Familia 3'lü Kağıt Havlu
Ürün Kodu: 203360

SATIŞ FİYATI:
5,75 KDV DAHİL
AD
Familia 3'lü Kağıt Havlu

Dünyanın birçok ülkesinde beğeniyle kullanılan ve Türkiye’nin en çok tercih edilen temizlik kağıdı ürünlerinden olan Familia 3'lü Kağıt Havlu, CarrefourSA reyonları Kağıt Havlu bölümünde sizlere sunuluyor.
Mutfak ve banyolarınıza hijyen ve konforu bir arada getiren ürün, son teknolojiyle donatılmış tesislerde el değmeden üretiliyor ve paketleniyor. Yüzde 100 saf olan ve en kaliteli selüloz harmanlarından üretilen 3’lü temizlik ürünü, doğallığı ve yüksek kalitesi ile ailece güvenle kullanabileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Yumuşaklığı ile keyifli ve kolay bir kullanım sağlıyor.
Özel kanallı yapısı ile ultra emici olan ürün, daha fazla su tutma kapasitesine sahip olmasıyla dökülen sıvıları anında içerisine hapsedebiliyor. Dayanıklı dokusu sayesinde suyla temasında kolay kolay dağılmıyor ve parçalanmıyor. Buçuk yaprağı ile ekonomik kullanım sağlayan ürün, mutfak tezgahlarında ya da banyolarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Toz alırken de pratiklik sağlayan kağıt havlu, sevimli penguen karakterleri içeren ambalajı ile de dikkat çekiyor.
3’lü paketinde sunulan ve her rulosunda 100 buçuk yaprak bulunan ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyerek kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: