Fanta Portakal 1,5 lt

Fanta Portakal 1,5 lt
Ürün Kodu: 190277

SATIŞ FİYATI:
2,95 KDV DAHİL
AD
Fanta Portakal 1,5 lt

Soğuk olarak içilen gazlı içecekler, ferahlatıcı özelliklerinin yanı sıra damakta bıraktığı lezzetleri sayesinde de küçük ya da büyük herkes tarafından beğeniyle tüketilir. CarrefourSA tarafından Portakallı Gazoz reyonunda sizlere sunulan Fanta Portakal 1,5 lt ile susuzluğunuzu dindirebilir; birbirinden güzel yemek menülerini hoş bir meşrubatla zenginleştirebilirsiniz. Yıllardır değişmeyen klasik lezzetini kullanışlı pet şişede sunan ürün, boyutları dolayısıyla keyfini ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte yaşamanıza olanak tanır.
Portakaldan gelen lezzeti kendine has formülüyle zenginleştiren gazlı içeceği, konuklarınıza her mevsim servis edebilirsiniz. Özellikle sıcak yaz aylarında yemeklerin ve atıştırmalıkların yanında tüketeceğiniz meyveli gazozla sofralarınızı şenlendirebilirsiniz. Ürünü tüketmeden önce buzdolabınızda bir süre soğutmanız ise en iyi lezzete ulaşmanız için özellikle tavsiye edilmektedir.
Ürünün yapısındaki şeker, gün içinde gereksinim duyduğunuz enerjinin bir kısmını karşılayacak niteliktedir. Dolayısıyla ağır işlerde çalışanlar ve hareketli bir yaşantısı olanlar, aktivitelerini kesintisiz olarak sürdürebilmeleri için gazlı içecekten tüketebilirler. Yalnızca evde ve iş yerinde değil; piknik ve gezilerde de rahatlıkla içebileceğiniz ürün, yapacağınız mangal partilerinin de vazgeçilmezi haline gelebilir.
1,5 litrelik pratik ambalajda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: