Fanta Tanecix 1 lt

Fanta Tanecix 1 lt
Ürün Kodu: 480356

SATIŞ FİYATI:
2,75 KDV DAHİL
AD
Fanta Tanecix 1 lt

CarrefourSA reyonlarının gazlı içecekler, portakallı gazoz reyonlarında bulunan Fanta Tanecix 1 lt meyve tanecikleri barındıran içeriğiyle dikkat çekiyor. Portakallı gazozu dilerseniz gün içerisinde öğünlerle birlikte, dilerseniz öğünlerin dışında, tek başına tüketebilirsiniz. Bunaltıcı havalarda oldukça serinletici bir içecektir. Genci, yaşlısıyla tüm aile bireylerinin severek tüketebileceği bir gazoz olan içecek; sıcak yaz günlerinde konuklarınıza ikramlarınızda, dinlenme anlarınızda, iş sırasında verdiğiniz küçük molalarda, tatlı sohbetlerinizde içinizi serinleten bir portakal tadı sunar. Hemen her tür yiyeceğin yanında tüketebileceğiniz, atıştırmalıklarınızı daha keyifli hale getirebileceğiniz bir içecektir.
İçeceğin ambalajı elle kolay kavranabilen şişe tasarımıyla, kullanım rahatlığı ve pratikliği sağlar. 1 litrelik şişe hacmiyle taşıması kolaydır. Kısa bir süre çalkaladığınızda meyve tanecikleri içecekle karışır ve lezzeti artar. Portakal aromalı gazozun göz alıcı, parlak sarı rengi sizi, serin ve ferah bir içme keyfine davet eder.
Portakallı içecekle kendinize ve sevdiklerinize farklı bir içecek alternatifi sunabilir, eğlenceli anlar yaratabilirsiniz. 1 litrelik şişeler halinde satışa sunulan portakallı gazlı içeceğin serinleten ve ferahlatan lezzetini denemek, satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: