Fasulye Taze Organik

Fasulye Taze Organik
Ürün Kodu: 3925

SATIŞ FİYATI:
18,99 KDV DAHİL
KG

Sizler için titizlikle dalından toplanmış organik taze fasulye, CarrefourSA organik sebzeler reyonundaki yerini aldı.

Hemen hemen her çeşit toprakta kolaylıkla yetiştirilebilen organik taze fasulye ile oldukça lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Özellikle hakiki zeytinyağ ile pişirilmiş organik taze fasulyenin besin değeri daha da artar. Hem lezzetli hem faydalı olan organik taze fasulye, protein bakımından oldukça zengindir. CarrefourSA'dan alabileceğiniz organik taze fasulyenin içeriğindeki fosfor sayesinde vücudunuza güç verme ihtimali yüksektir. Hem fiziksel hem de zihinsel yorgunluğunuzun giderilmesine yardımcı olabilir.

Hiç bir kimyasal müdahale olmadan tamamen doğal ortamında yetiştirilen organik taze fasulyeyi turşuluk, yemeklik ya da haşlayarak istediğiniz şekilde tüketebilirsiniz. Düşük kalorili olmasıyla da spor yapanlar için ideal bir sebzedir. CarrefourSA reyonlarında yer alan organik taze fasulye içerdiği bol miktardaki lif sayesinde sindirim için de oldukça faydalı olabilir. Kan şekerini düşürücü özelliğinden dolayı diyabet hastaları için de tercih edilebilir bir sebzedir.

İçeriğindeki bitkisel protein ile vücudunuzun ihtiyaç duyduğu proteini size veren organik taze fasulyeyi en taze haliyle CarrefourSA organik sebzeler reyonundan rahatlıkla satın alabilirsiniz.

3925
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: