Feast Milföy Hamuru 1 Kg

Feast Milföy Hamuru 1 Kg
Ürün Kodu: 301476

SATIŞ FİYATI:
5,20 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Feast Milföy Hamuru 1 Kg

Pratik kullanımı ile farklı öğünlerde tüketilen ürün, CarrefourSA Pizza ve Hamur İşleri bölümünde sizleri bekliyor. İnce, kat kat yapısı ile çıtır bir tada sahip olan ürün, kısa zamanda hem tatlı hem de tuzlu tarifler hazırlamanıza imkan veriyor.

Kolay pişen ve hızlı bir şekilde kabaran ürün ile kahvaltılarda, ara öğünlerde ve çay saatlerinde lezzetli tarifler hazırlayabilirsiniz. Peynir çeşitlerinden kıymaya kadar birçok malzeme ile uyumlu bir tada sahip olan ürünü, damak zevkinize uygun malzemeler ile mini börekler yaparak tüketebilirsiniz. Dilerseniz sade halde pişirip sabah kahvaltılarında ekmek yerine kullanabilir; dilerseniz de peynir ve sebzeler ile mini börekler yaparak ara öğünlerde yiyebilirsiniz. Yağlı ve tuzsuz yapısı ile tatlı yapımı için de ideal olan ürünü reçelden kremaya kadar birçok malzeme ile kolay hazırlanan mini tatlılarda kullanabilir; taze meyveler ile hafif sunumlar oluşturabilirsiniz.

20 adet yaprak içeren çoklu ambalajı ile satılan ürünü uzun dönem kullanabilir ve buzlukta kolayca saklayabilirsiniz. Kısa sürede lezzetli hamur işleri hazırlayabileceğiniz Feast Milföy Hamuru 1 Kg’ı hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: