Feast Taze Fasulye 600 g

Feast Taze Fasulye 600 g
Ürün Kodu: 301481

SATIŞ FİYATI:
3,25 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Feast Taze Fasulye 600 g

Taze fasulyenin lezzetini dört mevsim sofralarınıza getiren dondurulmuş ürün, CarrefourSA Sebzeler bölümünde sizleri bekliyor. Katkı maddesi kullanılmadan üretildiği için doğal tadını ve besin değerlerini koruyan ürün, sağlıklı ve lezzetli yemekler yapmanıza imkan veriyor.
Körpe sebzelerden elde edilen ürünü kısa sürede kolayca pişirerek birçok tarifte kullanabilirsiniz. Ayıklama ve kesme derdi olmadan kullanıma hazır olan dondurulmuş ürün ile Ege yöresine özgü zeytinyağlı yapabilir veya doğal lezzeti faklı sebze yemeklerine katarak tüketebilirsiniz. Tavuklu ve etli yemeklerde de yerini alan ürünü güveçte türlüden kızartmaya kadar farklı tariflerde kullanabilir; yoğurtlu meze şeklinde masalarınıza getirebilirsiniz. Düşük kalorisi ve yağ içermeyen yapısı ile diyet menülerinin de vazgeçilmezi olan ürünü vejetaryen yemeklerine ekleyerek lif ve A vitamini yüksek öğünler hazırlayabilirsiniz.
600 gramlık paketlerde satılan ve pişirmeye hazır olarak tüketicilere sunulan ürünü ikiye bölerek kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce lezzetini kaybetmemesi için buzdolabının alt raflarında bekleterek çözdürülmesi tavsiye edilen ürünü buzlukta muhafaza edebilirsiniz. Kolay kullanımı ile size zaman kazandıracak Feast Taze Fasulye 600 g'ı hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: