First Yeşil Nane Şişe 40 g

First Yeşil Nane Şişe 40 g
Ürün Kodu: 463115

SATIŞ FİYATI:
4,00 KDV DAHİL
AD
First Yeşil Nane Şişe 40 g
 özel paketiyle sakızlar bölümünde yerini aldı. Darbelere dayanıklı ambalajıyla yolculuklarda kolaylıkla yanınıza alabilirsiniz. Hava koşullarından etkilenmeyen yapısıyla uzun süreli koruma sağlar. Kolay kullanımlı kapağı tek hareketle açılır. Geniş ağızlı yapısıyla da istediğiniz kadar sakızı rahatlıkla almanıza imkan verir. Dayanıklılığı ve raf ömrünün uzunluğu ile, çok sayıda drajeyi barındıran şişeyi, rafınızda direk gün ışığına maruz bırakmadan muhafaza edebilirsiniz.
Her bir draje, içerinde bulunan yeşil nanenin keskin aroması ile ferahlatır. Nefesinizin tazelendiğini ve canlılık kazandığını hissedersiniz.Yemeklerden sonra çiğnediğinizde ağızda oluşabilecek istenmeyen kokuların ortadan kaldırılmasında etkili bir rol oynar ve hazmetme işlemine yardımcı olur. Kahve çay gibi dişlerde sarı bir iz bırakacak içeceklerden sonra dişlerin beyazlatılmasına katkıda bulunur.
Lezzeti ve aroması, şeker yerine tatlandırıcılar kullanarak oluşturulmuştur. Böylelikle tatlı yiyeceklerden kaynaklanan zararların önüne geçerek, ağız ve diş bakımınızı destekler niteliktedir. Dişlerinizi fırçalayamadığınız durumlarda da yardımınıza koşarak, kendinizi yenilemeniz için yanınızdadır. Çiğnedikçe yumuşayan özelliği ile çene kaslarınızın yorulmadan çalışmasını sağlar. Günlük yaşantınızda çok yönlü yardımcı olacak ürünü, hemen sepetinize ekleyin.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: