Flotty Organik Yumurta 4lü 53-62 g

Flotty Organik Yumurta 4lü 53-62 g
Ürün Kodu: 346551

SATIŞ FİYATI:
7,25 KDV DAHİL
AD
Flotty Organik Yumurta 4lü 53-62 g

Flotty Organik Yumurta, açık havada serbestçe gezen tavukların ürettiği besleyici değeri yüksek organik yumurtadır. Tek tek elle toplanarak doğal lezzeti ile sofralarınıza ulaştırılan Flotty yumurtalar sağlıklı beslenmek isteyenlerin tercih edeceği kaliteli içeriği ile güven duyarak tüketeceğiniz tazeliğe sahiptir. Stresten uzak ortamda, antibiyotik kullanmadan, kendi fabrikalarında ürettiği doğal yemler ile tavuklarını besleyen Flotty, 4’lü içeriğe sahip kese kağıdı formundaki özel ambalajında evlerinize ulaşan yumurtaları ile beğeninizi kazanacak.

Özellikle gebe kadınlar, yeni doğum yapmış anneler ve ilk altı ayını doldurmuş bebekler için ideal bir besin sunan Flotty organik yumurta, en önemli kalsiyum ve protein kaynaklarından bir tanesidir. Sağlığa faydaları ile tüketimi uzmanlar tarafından tavsiye edilen organik yumurtanın en lezzetli ve taze halini sofranızdan eksik etmeyeceksiniz. Dilerseniz sabah kahvaltılarında haşlanmış olarak tüketebileceğiniz gibi dilerseniz omlet yapabilir, sucukla birlikte pişirebilir, hamur işleri, kek, pasta ve tatlılarınızı doğal bir lezzete kavuşturabilirsiniz.

Ailecek güven duyarak tüketebilmeniz için gereken tüm özeni üretiminin her safhasında bulabileceğiniz ürüne CarrefourSA güvencesi ile kolaylıkla sahip olabilmek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: