Flotty Organik Yumurta 6 Adet

Flotty Organik Yumurta 6 Adet
Ürün Kodu: 386673

SATIŞ FİYATI:
9,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Flotty Organik Yumurta 6 Adet

CarrefourSA reyonlarından yumurta, tereyağ ve margarin bölümünden mutfaklarınıza ulaşan Flotty Organik Yumurta, besleyici özelliği ve doğal lezzetiyle fark yaratıyor.

İçeriğinde bulunan yoğun protein ile önemli bir besin kaynağı olmanın yanı sıra vitamin bakımından da zengin olan yumurta, A, D, E ve B grubu vitaminlerini yüksek miktarda içerisinde barındırıyor.

Yeterli ve dengeli beslenmede hayvansal gıdaların yeri ve önemi çok büyük. Yumurta da protein oranı en yüksek hayvansal gıda olarak, özellikle zihinsel ve fiziki yönden hızlı bir büyüme ve gelişme döneminde olan çocukların beslenmesinde örnek protein kaynağı oluyor. Spor yapanların, gelişme çağında olanların ve sağlıklı beslenmeye önem veren yetişkinlerin günlük öğünlerinde mutlaka tüketmesi gereken Flotty Organik Yumurta özel kutu ambalajında, 6'lı olarak sunuluyor.

Organik yemlerle beslenen tavuklardan elde edilen Flotty yumurtalar, anne adayları, yeni doğum yapmış anneler ve 6.ayını doldurmuş bebeklerin de güvenle yiyebileceğiçok önemli bir besin. Günlük protein ihtiyacını karşılamak üzere kahvaltılarda tercih edilen yumurta, hamur işleri ve tatlılarda hem lezzeti hem de besleyici özelliği ile vazgeçilmez oluyor.

CarrefourSA'dan hemen sipariş vererek sepetinize ekleyebilir, sofralarınıza organik yumurta ile lezzet katmaya başlayabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: