Flotty Organik Yumurta 8'li 53-62 g

Flotty Organik Yumurta 8'li 53-62 g
Ürün Kodu: 346646

SATIŞ FİYATI:
13,65 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Flotty Organik Yumurta 8'li 53-62 g

Organik yemlerle beslenen tavuklardan elde edilen Flotty'nin organik yumurtaları sağlıklı menülerinize gönül rahatlığıyla ekleyebilirsiniz. Flotty Organik Yumurta 8'li paketi ile CarefourSA marketlerinde yumurta reyonunda beğeninize sunuluyor.

Organik yumurtalar tavukların doğal yaşamını bozmamak adına makine ile değil, geleneksel bir biçimde el ile toplanır. Doğal ortam tamamen farksız çiftliklerde hazırlanan Flotty yumurtalar sağlıklı sofralar için ideal ve besleyici bir seçenek olarak size ulaşır.

Kahvaltının vazgeçilmezleri arasında olan yumurta; kek, börek ve pasta yapımında da olmazsa olmazlar arasındadır. Hemen hemen her öğünde ana ya da ek gıda olarak tüketilebilen bu minik protein depoları enerji kaynağı olmalarının yanında spor yapanların ve formuna dikkat edenlerin de tercihidir.

Omega 3 açısından zengin Flotty organik yumurtalar A, B, E ve D vitaminleri açısından da besleyicidir. Ayrıca içerdiği kolin sayesinde hafızayı güçlendirir. Kese kâğıdı formundaki ambalaj ile raflarda yerini alan Flotty yumurtaların bu ambalaj şekli sayesinde daha az miktarda mürekkep ve kâğıt kullanılarak geri dönüşüme katkı sağlanmış olur.

İçinde hem sağlıklı hem de besleyici 8 adet organik yumurta bulunan Flotty paketini sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: