Fora Az Tuzlu Az Yağlı Siyah Zeytin

Fora Az Tuzlu Az Yağlı Siyah Zeytin
Ürün Kodu: 390248

SATIŞ FİYATI:
14,90 KDV DAHİL
KG
Fora Az Tuzlu Az Yağlı Siyah Zeytin

CarrefourSA süt ve kahvaltılık ürünler reyonunda yer alan Fora Az Tuzlu Az Yağlı Siyah Zeytin, kahvaltıların olmazsa olmazı zeytini, en kalorisiz, en sağlıklı ve en lezzetli hali ile CarrefourSA reyonlarından sofralarınıza sunuyor.

Ülkemizin zeytin zenginliğini en ileri tekniklerle işleyerek değerlendiren Fora, az tuzlu ve az yağlı zeytin çeşidi ile sağlık için son derece faydalı bir besin kaynağı olan zeytini, en fit hali ile sizlere getiriyor. Diyet yapanlar, formuna dikkat edenler ve sağlık nedeniyle tuzdan uzak durması gerekenler için ideal olan bu ürün, zeytini sofrasından eksik etmeyenler; formuna özen gösterirken lezzetinden de ödün vermeyenlerin tercihi oluyor.

Vücut için gerekli temel yağ asitlerini içeren, kalp sağlığını koruyan ve A,C,E gibi birçok vitamin ve mineral içeren zeytin; Fora Zeytin’in az tuzlu ve yağlı seçeneği ile, yararlarından herkesin faydalanmasını sağlıyor.

Güne lezzetli bir kahvaltı ile formda başlamak isteyenlerin tercihi olacak Fora Az Tuzlu Az Yağlı Siyah Zeytin’i, 1 kilogramlık paketler halinde CarrefourSA reyonlarında bulabilirsiniz. Ayrıcalıklı bir lezzete sahip ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: