Fora Dilimli Siyah Zeytin 160 g

Fora Dilimli Siyah Zeytin 160 g
Ürün Kodu: 347973

SATIŞ FİYATI:
5,25 KDV DAHİL
AD
Fora Dilimli Siyah Zeytin 160 g

Süt ve kahvaltılıklar bölümünde, zeytin reyonunda yer alan Fora Dilimli Siyah Zeytin, kahvaltı sofralarınıza ve yapacağınız hamur işlerine lezzet katacak, pratik kullanımıyla size zaman kazandıracaktır. Çekirdekleri çıkartılıp dilimlenerek hazırlanan dilimli zeytin kahvaltıda ve diğer öğünlerinizde direkt tüketebilmeniz için kullanımınıza hazırdır.

İçerdiği fosfor, kalsiyum, klor, kükürt magnezyum mineralleri, yağ ve A, C ve E vitaminleri ile zeytin, yüksek besleyici değere sahiptir ve formuna dikkat edenler için de birebirdir. Kendine has lezzetiyle zeytin kahvaltıların vazgeçilmez bir parçasıdır. Dilimli siyah zeytininiz, beğendiğiniz her çeşit peynirin yanına çok yakışacaktır.

Dilimli siyah zeytini yapacağınız zeytinli poğaça, açma, börek gibi tariflerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çekirdek çıkarmak ile vakit kaybetmeyecek, mutfakta hız kazanacaksınız. Dilimli siyah zeytinlerinizi pizzanızı veya salatanızı hazırlarken de lezzet katmak için kullanabilirsiniz.

Üzerine zeytinyağı ekleyerek akşam yemeğinden önce sunabileceğiniz dilimli siyah zeytinleri iştah açıcı bir başlangıç olarak kullanabilirsiniz. Böylece akşam yemeğinizi beklerken lezzetli bir başlangıcın tadını çıkarabilirsiniz.

Sağlıklı bir besin ürünü olan dilimli siyah zeytini dilerseniz tek başına dilerseniz de farklı tariflerde kullanarak tüketebilirsiniz. Dilimli zeytininizi sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: