Fora Edremit Çizik Zeytin

Fora Edremit Çizik Zeytin
Ürün Kodu: 390247

SATIŞ FİYATI:
19,90 KDV DAHİL
KG
Fora Edremit Çizik Zeytin 

Fora Edremit Çizik Zeytin, Balıkesir'in Havran ilçesinde kurulu olan ANTGIDA tesislerinde üretilir ve Edremit yöresinden toplanan sofralık tipte zeytinler kullanılır. Sofralık yeşil zeytin, içme suyu, yemeklik tuz, limon, bitkisel yağ ve gıda kodeksine uygun katkı maddeleri kullanılarak hazırlanır. Fora Edremit Çizik Zeytin'in 1 kilogramlık ambalajında 181-230 adet zeytin bulunmaktadır. Zeytinin besleyici değeri çok yüksektir. İçeriğinde bol miktarda bitkisel protein, yağ, A, C, E vitaminleri ile kalsiyum, fosfor, kükürt, klor, magnezyum mineralleri bulunur.

Türk mutfak kültürünün vazgeçilmezi kahvaltının olmazsa olmazıdır zeytin. Güne enerjik ve zinde başlamak, İçerdiği vitamin ve minerallerden faydalanmak için kahvaltı sofraları zeytinsiz olmamalı

Zeytin hasadı Aralık ,Ocak ,Şubat aylarında yapılır. Olgunlaşmamış, yeşil olanlar dalından tek tek toplanır. Ayıklanıp yıkandıktan sonra büyüklüklerine göre gruplara ayrılırlar. Çizme işlemi görmek üzere makineye alınan taneler bu işlemden sonra salamura içine aktarılır. Yeterli bekleme süresi sonunda olgunlaşan zeytinler ambalajlanarak tüketicilere doğru yola çıkmaya hazırdır artık .

Güne iyi başlamanızı sağlayan, kahvaltılarınızda sizin de ailenizin de sağlıklı beslenmesini destekleyen bu mucize besini CarrefourSA mağazalarında bulabilir, Fora Edremit Çizik Zeytini tek tıkla online olarak satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: