Fora Fit Yeşil Zeytin 181-230 720G

Fora Fit Yeşil Zeytin 181-230 720G
Ürün Kodu: 389462

SATIŞ FİYATI:
9,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Fora Fit Yeşil Zeytin 181-230 720G

Az tuzlu ve az yağlı Fora Fit Yeşil Zeytin, hafif öğünler ile beslenmenizi, sağlıklı sofralar hazırlamanızı sağlar.

CarrefourSA’nın yeşil zeytinler bölümünde yer alan ürünü, tüm aile üyelerine güvenle servis edebilirsiniz. Sağlıklı besinleri tercih edenlerin, zeytinin içeriğinde yer alan vitamin ve mineral bileşenlerinden yararlanmasını sağlar. Ayrıca az tuzlu ve az yağlı ambalajda sunulması ile bilinçli bir tüketime yönlendirir. Çekirdeklerini çıkararak lor peyniri ile karıştırıp kahvaltı sofralarında farklı bir sunum gerçekleştirilebilir.

Keyifli kahvaltı sofralarında zeytinyağı ve kekik ile servis edeceğiniz ürünü, tüm aileniz, misafirleriniz severek yiyeceklerdir. Kahvaltılar haricinde çay saatlerinde de peynir ve simit ikilisine eşlik etmesi için sunabilirsiniz. Ege ve Akdeniz’in sağlıklı sofralarının vazgeçilmez besini zeytini, küçük parçalar halinde salatalarınıza ekleyebilirsiniz. Acıktığınızda, sağlıklı bir atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Akşam yemeklerinden önce aperatif olarak masanıza koyabilirsiniz. Ürünü sofralarınızda, yiyeceklerinizin içinde garnitür şeklinde sıklıkla tüketerek sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Ege ve Akdeniz tarzı beslenmeyi destekleyen, 720 gramlık ambalajı ile sunulan, koruyucu içermeyen Fora Fit Yeşil Zeytin’i hemen sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: