Fora Gemlik Aztuzlu 750 g

Fora Gemlik Aztuzlu 750 g
Ürün Kodu: 153828

SATIŞ FİYATI:
16,90 KDV DAHİL
AD
Fora Gemlik Aztuzlu 750 g

Fora Gemlik Az Tuzlu Zeytin, siyah zeytinler kategorisinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Az tuzlu olarak üretilen bu ürünü, siz de mutfağınızda güvenle tercih edebilirsiniz.

Yüzlerce yıldır zeytin yetiştirilen Bursa'nın Gemlik ilçesinin bu kadim zeytin kültürü, Fora Zeytin sayesinde tüm doğallığı ile sizlerin mutfağına geliyor. Birçok mineral, vitamin ve protein bakımından zengin içeriğe sahip zeytinin lezzeti de damak tadınıza uygun, kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olmaya aday.

Kahvaltılarında az tuzlu zeytin sevenler, tuzu azaltılmış Fora Gemlik Zeytini tercih edebilirler. Ayrıca, tuz içeriği bakımından yoğun olmaması sayesinde tansiyon hastalarının tüketimi için de uygundur.

Metal kavanozlar içerisinde satılan ürün, raf ömrü ve saklama koşulları bakımından da birçok avantaja sahiptir. Darbelere karşı dayanıklı metal kılıfın yanında çok kullanımlık kapak da kullanım kolaylığı sağlar. Kullanmadığınız zaman kapatabileceğiniz kapak, kutu içerisindeki zeytinleri, buzdolabı kokusundan muhafaza eder ve zeytinlerinin uzun süre taze kalmasını sağlar.

Yüzde 4.5 tuz oranına sahip Fora Gemlik Zeytin, 85 derecede pastörize edilerek bakteri oluşumu engellenmiştir. Ayrıca üretim esnasında herhangi bir koruyucu madde kullanılmamıştır.

750 gramlık paketler halinde satılan bu ürünü hemen şimdi sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: