Fora Gemlik Normal Boy 500 g

Fora Gemlik Normal Boy 500 g
Ürün Kodu: 153801

SATIŞ FİYATI:
5,90 KDV DAHİL
AD
Fora Gemlik Normal Boy 500 g

CarrefourSA marketlerinin siyah zeytinler kategorisinde bulunan Fora Gemlik Normal Boy 500 g zeytin, Marmara Bölgesi'nin en kaliteli zeytinini evinize getiriyor.

Her sabah işe veya okula gitmeden önce, güne başlarken sofralara konuk olan zeytin, milyonlarca ailenin kahvaltı sofralarının değişmezi durumunda. Bu nedenle kaliteli olması da büyük önem taşıyor. İnce kabuklu ve nispeten küçük çekirdekli olan, dalında karardıktan sonra toplanan Gemlik çeşidi ise kendine özgü tadı sayesinde ülkemizde ve dünyada tercih edilen siyah zeytin türleri arasında bulunuyor. Tamamen hijyenik paketleme yöntemiyle bu zeytini uzun süre buzdolabınızda saklayabilirsiniz.

Yemek yaparken sıklıkla tercih edilen zeytinyağının hammaddesi olan zeytin, içerdiği başta E vitamini olmak üzere diğer vitamin ve mineraller sayesinde insan sağlığına birçok açıdan önemli faydalar sağlıyor.

Tamamen elle toplanan zeytinler, dalından koptuğu tazelik, doğallık, lezzetle ve CarrefourSA güvencesiyle sofralarınıza geliyor. Siyah zeytinin en lezzetli halini arayanların başlıca tercihi olacak, 500 gramlık paketlerde beğeninize sunulan doğal fermente, salamura ve sofralık Normal Boy Fora Gemlik Zeytini'ne hemen sahip olabilmek için ürünü sepetinize ekleyebilir ve arkasından kolayca sipariş verebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: