Fora Kids Zeytin 190 g

Fora Kids Zeytin 190 g
Ürün Kodu: 385802

SATIŞ FİYATI:
3,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Fora Kids Zeytin 190 g

Çocuklar ve yetişkinler için mükemmel bir besin kaynağı olan ve kahvaltıların vazgeçilmezi konumundaki yeşil zeytin, en taze haliyle ve tüm faydaları ile CarrefourSA siyah zeytinler bölümünde sizleri bekliyor. Fora Kids Zeytin 190 g ürününde hiçbir şekilde koruyucu madde kullanılmamıştır ve en doğal haliyle sizlere sunulmaktadır. Yeşil zeytinlerinizin bozulmaması ve evinizdeki dolaplarda dahi uzun süre boyunca en taze halini koruması için üründe doğal salamura işlemi uygulanmıştır. Bu sayede ürününüz dalından indiği en taze haliyle kahvaltı sofralarınızdaki yerini alabiliyor.

Yeşil zeytin tamamen cam kapta, en doğal ve en sağlıklı koşullarda saklanmaktadır. Bu saklama şekli, yeşil zeytinin ilk günkü en taze halini uzun zaman boyunca korumasını sağlar. Tamamen çekirdeklerinden arınmış biçimde sizlere sunulan yeşil zeytinler, hem size hem de ailenize mükemmel bir kahvaltı sofrasının kapılarını aralayacak.

Çocuklarınıza kahvaltıyı sevdirecek çekirdeksiz yeşil zeytinler, en olgun halini aldıktan sonra dalından toplanır ve tazeliği bozulmadan salamura işleminden geçirilir. Dalından raflara, raflardan evinize kadar ilk günkü tazeliğini koruyacak olan bu yeşil zeytinlere kahvaltı sofranızda mutlaka yer vermelisiniz.

En doğal haliyle sizlere sunulan yeşil zeytini, hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

385802
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: