Fuji Elma

Fuji Elma
Ürün Kodu: 105538

SATIŞ FİYATI:
4,99 KDV DAHİL
KG

Kırmızı parlak kabuğu, sert sulu yapısı ve tazeliğiyle ile ön plana çıkan Fuji elma geniş ve farklı kullanım alanlarıyla beğeninize sunuluyor.

CarrefourSA reyonlarında yer alan ve içeriğinde bulunan C vitamini sayesinde birçok hastalığa karşı direnç kazandıran Fuji elma, sahip olduğu diğer vitamin ve mineraller ile sağlıklı beslenmenize yardımcı olur. Aileniz, sevdikleriniz ve sizin için taze olarak sunulan elmalar, pasta, kek, reçel gibi tariflerinize lezzet katabilir, benzersiz ve şık sunumlar yapabilirsiniz.

Meyve ve sebze reyonunda yer alan birbirinden taze ürünlerden biri olan Fuji elma, sert ve sulu olması nedeniyle elde kolayca yenebilir. Ayrıca bıçak yardımıyla kolayca dilimleyebilir, kabuğunu soyarak da tüketebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu elma türü pek çok tatlı tarifi ile de uyum göstermektedir.

CarrefourSA Fuji elma, Türk mutfağının vazgeçilmez içecekleri arasında olan hoşaf yapımında da en uyun ve en lezzetli meyve olarak tercih edilir. Özellikle bol şekerli bir meyve olması nedeniyle sıkılıp meyve suyu yapımında ya da reçel yapımında da kullanılabilir.

Harika tat ve lezzete sahip kış meyveleri kategorisindeki Fuji elmayı denemek için ürünü farklı ölçülerde hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

105538
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: