Gazivet Bıldırcın Yumurtası 12'li

Gazivet Bıldırcın Yumurtası 12'li
Ürün Kodu: 176652

SATIŞ FİYATI:
3,70 KDV DAHİL
AD
Gazivet Bıldırcın Yumurtası 12 li

Sağlıklı ve besleyici bir yumurta çeşidi olan bıldırcın yumurtasını Gazivet markasının leziz ürün seçenekleri ile keşfedebilirsiniz.

CarrefourSA yumurta reyonunda yerini alan Gazivet Bıldırcın Yumurtası, 12'li paketinde satışa sunuluyor. Gaziantep'teki üretim tesislerinde hijyenik kontroller altında, etkin gıda güvenliği koşullarında üretilen yumurtalar, standart tavuk yumurtalarına oranla daha fazla besleyici değerleriyle öne çıkıyor. Protein, A, B1, B2, demir ve potasyum açısından tavuk yumurtasına göre çok daha zengin olan bıldırcın yumurtası, kalsiyum, fosfor değerleriyle de hem çocuklar hem de yetişkinler için ideal bir besin olmasıyla yoğun talep görüyor.

Ürünü özellikle sabahları tükettiğinizde, gün boyunca ihtiyacınız olacak enerjiyi en baştan edinebilirsiniz. Kaynar suda yıkadıktan sonra çiğ olarak da tüketebileceğiniz yumurta, hem bağışıklık sisteminin güçlenmesine hem de sindirim sistemindeki gastrit, mide ülseri gibi problemlerin giderilmesinde yardımcı olabilir. Kötü kolestrol içermeyen, iyi kolestrol bakımından zengin olan ürünün, safra ve böbrek taşlarının atılması, diyabet, astım, kan dolaşımı bozuklukları gibi birçok rahatsızlık için de faydaları bulunuyor.

12'li paketlerde sunulan Gazivet Bıldırcın Yumurtası'nı denemek için ürünü hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: