Gil. Fusion Manuel Bıçak 2'li

Gil. Fusion Manuel Bıçak 2'li
Ürün Kodu: 258215

SATIŞ FİYATI:
29,90 KDV DAHİL
AD
Gil. Fusion Manuel Bıcak 2 li

Görünüşünüze özen gösteriyorsanız tıraş bıçaklarınızı da cildiniz için en uygun olanlarından seçmeniz gerekiyor. CarrefourSA tarafından Yedek Tıraş Bıçakları reyonunda sizlere sunulan Gil. Fusion Manuel Bıçak 2'li ile keyifli bir tıraş süreci yaşayabilir; sonrasında şikayet edilen kızarıklık ya da kaşınma gibi sorunları yaşamazsınız.
Benzersiz 5 bıçaklı yapısı sayesinde en zorlu sakalları bile başarıyla kesen ürün, üst kısmında bulunan kayganlaştırıcı alan sayesinde daha konforlu bir temizlik deneyimi sunuyor. Her türlü köpük ve jelle uyumlu olan ürün, alt kısmında yer alan bölme sayesinde cildinizin tahriş sorunundan en az düzeyde etkilenmesini sağlıyor. Ayrıca üründeki bıçakların açıları ve gövdede bulunan koruma bölümleri sayesinde farklı açılı hareketlerde bile kaza yaşama ihtimaliniz, büyük ölçüde ortadan kalkıyor.
Uzun süreli kullanımdan sonra bile keskinliğini muhafaza eden ürün, özellikle hızlı iş temposuna ayak uydurmak isteyen erkekler için pratik bir çözüm sunuyor. Kullanım rahatlığının yanı sıra temizlik sırasında ve sonrasında ciltte oluşturduğu ferahlık, ürünün tercih sebepleri arasında yer alıyor.
2’li paketler halinde sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: