Gillette Fusion Power Yedek Tıraş Bıçağı 2'li

Gillette Fusion Power Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
Ürün Kodu: 258258

SATIŞ FİYATI:
28,90 KDV DAHİL
AD
Gillette Fusion Power Yedek Tıraş Bıçağı 2'li

En kısa sürede en etkili şekilde tıraş olmak istiyorsanız başlığı değişebilen makine modelleri sizin için ideal olabilir. Uzun süreli kullanımdan sonra işlevini kaybeden bıçaklarınızı, CarrefourSA tarafından Yedek Tıraş Bıçakları reyonunda sizlere sunulan Gillette Fusion Power Yedek Tıraş Bıçağı 2'li ile yenileyebilir, kişisel bakım keyfinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Özel yapısıyla cildinizi tahriş etmeyen 5 bıçaklı yedek başlıklar, zorlu ve sert sakal tiplerinde bile rahatlıkla kullanılabilir. Ürünün üst kısmında bulunan kayganlaştırıcı kısım ve alt kısmındaki cilt gerginliği sağlayan bölüm, tıraşı en rahat şekilde tamamlamanıza yardım eder. Köpük ya da jel fark etmeksizin üst düzey performans sunan ürünlerin kesiş açıları, kazaların yaşanmasını da engellemeye yardımcı olur.
Sunduğu kullanım rahatlığının yanı sıra ciltte bıraktığı ferahlık da ürünü tercih sebebiniz olabilir. Sert sakallara sahip olanların da gönül rahatlığıyla alıp güvenle kullanabilecekleri ve detaylı Ar-Ge çalışmaları ardından son teknolojilerden yararlanılarak ortaya çıkarılmış ürün, tıraş saatlerinizin çok daha keyifli geçmesini sağlar.
2’li paketler halinde sunulan etkili ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: