Gillette Fusion ProGlide Power Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü

Gillette Fusion ProGlide Power Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü
Ürün Kodu: 379091

KAMPANYALI
Sepette %30 İndirim!
(18.05.2017 - 31.05.2017 arasında geçerlidir.)
SATIŞ FİYATI:
57,90 KDV DAHİL
AD
Gillette Fusion ProGlide Power Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü

Yedek tıraş bıçakları bölümünde bulunan Gillette Fusion ProGlide Power Yedek Tıraş Bıçağı 4'lü hassas ciltler için özel olarak geliştiriliyor. Üzerinde 5 adet ince kenarlı ve keskin bıçak bulunan ürün ciltte daha az çekilmeye ve sürüklenmeye neden oluyor. Yeni bıçak sabitleyicisi sayesinde Fusion ProGlide Power, tıraş sırasında bıçakların yüz hatlarına uyum sağlayabilmesi için gereken en iyi aralığı daima koruyor. Kartuşun arka yüzeyindeki tek bıçak favoriler ve burun altı gibi zorlu bölgelerin kolayca tıraş edilmesine sağlıyor. Kullanıldığında rahatlatıcı etki sağlayan güç fonksiyonu ürünün sürtünmesini en aza indiriyor.
Kartuşun alt kısmında bulunan yumuşak mikropaletler, ilk bıçağın geçişinden önce cildin gergin olmasına yardımcı oluyor. Üst kısımda bulunan kayganlaştırıcı bant ise tıraş makinesini daha rahat hareket ettirebilmeniz için suda çözünerek cilde yayılan kayganlaştırıcıları içeriyor. Zaman içerisinde yeşil renkteki kayganlaştırıcı bant beyaza dönerek size başlığı değiştirmeniz gerektiğini hatırlatıyor. 1 dakika içerisinde değiştirebileceğiniz başlık tıraş keyfinizin devamlı olarak maksimumda kalmasını sağlıyor.
Devrim yaratan bıçak teknolojisi sayesinde konforlu tıraş sağlayan ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyin.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: