Gillette Fusion ProGlide Yedek Tıraş Bıçağı 2'li

Gillette Fusion ProGlide Yedek Tıraş Bıçağı 2'li
Ürün Kodu: 379082

SATIŞ FİYATI:
30,90 KDV DAHİL
AD
Gillette Fusion ProGlide Yedek Tıraş Bıçağı 2'li

​Ultra ince bıçaklarıyla dikkat çeken Gillette Fusion ProGlide Yedek Tıraş Bıçağı 2'li CarrefourSA reyonlarının yedek tıraş bıçakları bölümünde yer alıyor. Paket içerisinde iki adet değiştirilebilir başlık yer alıyor. İnce beş bıçağın orantılı bir şekilde yerleştirildiği başlık, bu başlıklar için üretilen makinenin eski başlığı çıkarılarak kolayca takılabiliyor. Bıçakların üst kısmında tıraş olurken bıçağın yüzünüzden rahatça kaymasını sağlayacak bant bulunuyor. Kayganlığı artırarak daha rahat tıraş olabilmeniz için tıraş köpüğü veya jeli kullanmanız tavsiye ediliyor. Yüzden kolayca kayabilen ince bıçaklar sayesinde yüzünüz daha az tahriş oluyor. Özel kaplamalar bıçağın keskinliğini daha uzun süre korumasını sağlıyor ve bir başlığı birden çok kez kullanmanıza olanak tanıyor.
Başlıkta yer alan mikro taraklı bölüm kılların düzene girmesini ve daha kolay kesilmesini sağlıyor. İnce keskin bıçaklar ve kayganlığı artıran tasarım sayesinde sakallar kıl köklerine çok yakın mesafeden kesilebiliyor. Böylece yüzünüz pürüzsüz hale geliyor. Gür ve kalın sakalları daha kolay kesebilmenizi sağlayan ürün, özel tasarımı sayesinde tıraş olurken zorlandığınız bölgeleri daha kolay bir şekilde tıraş edebilmenizi sağlıyor.
Pratik ve uzun süreli kullanımıyla dikkat çeken ürünü denemek isterseniz hemen sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: